pre-ref. 10

Ref. 10A:

Ten odsyłacz jest w j. angielskim i omawia wiele raportów i dowodów na dużo wyższy stopień pedofilii wśród homoseksualnych mężczyzn. Przetłumaczony na twój język mówi on (w części):

Badanie nad pedofilią w Magazynie Psychiatrycznym Uniwersytetu Ottawa pokazuje: ‘Według tej literatury zostało udokumentowane odkrycie heteroseksualnej pedofilii do homoseksualnej pedofilii w stosunku dwa do jeden.’

A w odniesieniu do raportu Bradforda et al. [20]:

John M.W. Bradford et al.., “Heterogeniczność/homogeniczność Pedofilii”, Magazyn psychiatryczny Uniwersytetu w Ottawie 13 (1988): 225. W innym miejscu to badanie zauważa: ‘Badacze różnie oceniali incydenty homoseksualnej pedofilii pomiędzy 19 i 33 procent podanych przypadków molestowania,’ str. 218.”

Żeby zobaczyć oryginalny dokument w j. angielskim kliknij tutaj (rozmiar pliku: -):)

Ref. 10B:

Ten odsyłacz jest w j. angielskim i również omawia wiele dowodów dużo wyższego stopnia pedofilii wśród homoseksualnych mężczyzn. Przetłumaczony na twój język mówi on (w części):

Pomimo starań homoseksualnych aktywistów, aby oddzielić gejowski styl życia od pedofilii, pozostaje niepokojące powiązanie pomiędzy tymi dwoma. Chociaż wielu homoseksualistów może nie szukać młodych partnerów seksualnych, to dowody wskazują, że przeważająca ilość gejów szuka młodocianych mężczyzn lub chłopców jako partnerów seksualnych. Związek pomiędzy homoseksualnością i pedofilią jest wyjaśniany w następujący sposób.

Pedofilia i kultura gejów

Thorstad cytuje Jima Kepnera, który był wtedy kuratorem Międzynarodowych Archiwów Gejów i Lesbijek w Los Angeles. Stwierdza on: ‘Starałem się wykazać, że jeżeli odrzucimy spośród siebie kochanków chłopców dzisiaj, to musimy przestać wymachiwać flagą starożytnych Greków, Michała Anioła, Leonardo da Vinci, Oskara Wilde, Walta Whitmana Horatio Alger i Szekspira. Lepiej przestańmy ich uważać za część naszego dziedzictwa, chyba że poszerzymy nasze pojęcie o tym co to znaczy być dzisiaj gejem. [20]’……

W roku 1985 Północno Amerykańskie Stowarzyszenie Miłości Mężczyzn do Chłopców (NAMBLA), które otwarcie popiera „seks dorosłych z dziećmi” zostało przyjęte za członka Nowojorskiej rady Organizacji Lesbijek i Gejów, jak również Międzynarodowe Stowarzyszenie Gejów – teraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Lesbijek i Gejów (ILGA). W połowie lat 1990 stowarzyszenie ILGA z NAMBLA i inne grupy pedofilów straciły status organizacji jako pozarządowe organizacje w ONZ. [21]”

Żeby zobaczyć oryginalny dokument w j. angielskim kliknij tutaj (rozmiar pliku: -):)