pre-ref 21

Ref. 21:

Ten odsyłacz jest w j. szwedzkim. Materiał ten pochodzi z Gluefox.com, napisany przez Krister Renard w Uppsali i zajmuje się (między innymi) odrażającymi i nienawistnymi aktami ze strony homoseksualistów przeciwko chrześcijanom w naszym kraju. Mówi on o gwałtownej sodomizacji naszego kochanego kraju (przetłumaczony na twój język) mówi on (w części):

Wydaje się, że ten rozwój następuje gwałtownie. Podczas „Nocy Kultury” w Uppsali 19 września 1998 odbyło się nabożeństwo w katedrze w Uppsali, gdzie, między innymi, pokazywali tak zwaną „Wystawę Ecce Homo”. Ta wystawa przedstawiała obrazy, które pokazywały Jezusa nie tylko w otoczeniu homoseksualnym, ale samego Jezusa jako homoseksualistę. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie, kiedy oglądałem te obrazy. Przedstawianie Jezusa w taki sposób podczas nabożeństwa w Katedrze w Uppsali musi być ostatecznym dowodem na zepsucie, jakie nastąpiło w Szwecji w ciągu ostatnich około 30 lat.

Jeżeli klikniesz na link „Dagens Adrenalinklick” (Codzienny kop adrenaliny), a potem na „Homoseksualność; naturalne wyrażanie ludzkiej seksualności, albo … zobaczysz to:

Przed rokiem 1944 akty homoseksualne pomiędzy dorosłymi były przestępstwem i były uważane jako coś nienaturalnego i zepsutego. Z biegiem czasu zaczęło dominować psychologiczne podejście do homoseksualizmu, gdzie uważano, że homoseksualizm jest to psychologiczne zakłócenie, które ma swoje korzenie w dramatycznych przeżyciach w dzieciństwie. W encyklopedii medycznej, wydanie z roku 1969 przez Ack Renander (przez długi czas uważanej za standardową konkordancję medyczną w Szwecji) znajdujemy taką definicję: Chory pociąg seksualny do tej samej płci”, a w Norstedt’s Encyclopedia z roku 1973, homoseksualność była wyjaśniana tak: „Zniekształcony pociąg seksualny do tej samej płci. Przeciwieństwo: heteroseksualność, normalny pociąg seksualny.”

Przewiń do przodu do Festiwalu Wolności 2001, ekstrawagancja homoseksualizmu w Sztokholmie. W namiocie należącym do Stowarzyszenia liberalnej młodzieży główną atrakcją było rzucanie lotek do dużych zdjęć Alfa Svenssona, Papieża i Ulfa Ekmana (przywódcy kościoła ‘Word of Life’; nowej denominacji charyzmatycznej w Szwecji. W tym przypadku możemy na pewno mówić o nienawiści i zachęcaniu do przemocy, zarówno do wybranej grupy ludzi i grup ludzi reprezentowanych przez tych liderów. Można się tylko zastanawiać jaka by była reakcja mas mediów, gdyby konferencja religijna miała takie same atrakcje ze zdjęciami jakichś „Chrześcijanofobów” z RFSL z takim tekstem: „bijcie gnidy.” Coś takiego jest oczywiście niemożliwe wśród ludzi wiary. Jednak RFSL nie waha się podjudzać do nienawiści przeciwko ludziom religijnym. Nie mają żadnej tolerancji dla pewnych grup ludzi.

Dodatkowe przykłady podsycania nienawiści przez homoseksualistów w Szwecji dzisiaj: W magazynie młodzieżowym „Lava” wydanym w lipcu 2003 roku przez miasto Sztokholm (i w ten sposób opłacane z pieniędzy podatników) przedstawiona była karykatura Siwert Oholma, który odbywa stosunek seksualny z Alfem Svenssonem. Pod karykaturą był taki tekst, napisany przez śpiewaka i ‘dyskutanta’ Ujje Brandeliusa,…’ Chodzi o oczyszczenie i pozbycie się chrześcijan, starego, zgniłego, męskiego śmierdzącego moralnego systemu z powierzchni ziemi’.  Karykatura i tekst zostały opisane przez Hansa Gorana Bjork, który między innymi jest redaktorem ‘World Today’, (z mocnym powiązaniem z Word of Life) dla zarówno Sekretarza Departamentu Sprawiedliwości i dla Ombudsmana wymiaru Sprawiedliwości. Obaj uważali, że wyrażenie ‘pozbycie się’ było nie do przyjęcia. Porównaj to z dotkliwymi prawnymi działaniami przeciwko pastorowi Ake Green, kiedy wypowiadał się przeciwko homoseksualizmowi i innym grzechom seksualnym.

Żeby zobaczyć oryginalny dokument w j. szwedzkim kliknij tutaj (rozmiar pliku: 272 k)