pre-ref 8

Ref. 8

Ten odsyłacz (ref. 1) jest w j. angielskim i mówi o tym jak znaleźć i zapłacić za męskie prostytutki (włączając w to chłopców) w Tajlandii, która jest popularnym miejscem wyjazdów homoseksualnych mężczyzn. Przetłumaczony na twój język mówi on (w części):

Na temat sceny gejowskiej.

Pragniemy i zamierzamy uczynić twoją wizytę w naszej społeczności gejów jak najbardziej szczęśliwą…

Większość mężczyzn Tajów, których spotkasz nie jest taka jak ty tutaj na wczasach, bo oni tutaj żyją na co dzień… Proszę pamiętać, że mężczyźni Tajowie, których spotkasz w barach, są to mężczyźni pracujący i twoja satysfakcja i szczęście jest ich dochodem… Spotkasz tak jak wszędzie różnych Tajów: umięśnionych, kobiecych, męskich chłopców i damskich chłopców. Nie bądź zaskoczony, że niektórzy mężczyźni Tajowie, którzy pójdą z gejem – turystą są bezpośredni… Dowiedz się co ten mężczyzna Taj lubi i czego nie lubi. Dowiedz się również czy spędzi z tobą całą noc, czy tylko krótszy czas … Możesz liczyć na jakąś elastyczność jeżeli chodzi o zapłatę dla mężczyzny Taja. To może obejmować tylko seks, pozostanie na noc, albo może będziesz mógł mieć towarzystwo przez cały czas wakacji… Zapłata może być dokonywana na końcu twojej przygody, ale rozsądniejsze jest branie pod uwagę zapłaty w trakcie…

My zachodni gejowie jesteśmy przyzwyczajeni do szukania kontaktów seksualnych dla samej przyjemności seksu, albo jako część miłości, ale nie jesteśmy bardzo przygotowani na to, że to może chodzić o pieniądze. Tutaj jest to realnością.

…mamy nadzieję, że będziesz miał naprawdę miły czas tutaj i że nasze uwagi pomogą ci, aby to było jeszcze lepsze.

Żeby zobaczyć oryginalny dokument w j. angielskim kliknij tutaj (rozmiar pliku 60 k)