Nr 2
Захоплення RFSL педофілією в античній Греції

З вебсторінки RFSL:

“Тоді й Тепер

У ДРЕВНІЙ ГРЕЦІЇ дуже цінувалася любов між старшими чоловіками й молодшими хлопцями. Незважаючи на це, неправильно сказати, що довічний гомосексуалізм був нормою, тому що ціль для молодих людей полягала в тому, щоб, зрештою, одружитися. Відповідна форма гомосексуалізму не існувала для жінок і для рабів. Тому, цей вид гомосексуалізму відбиває дуже патріархальне суспільство.

Грецький острів Лесбос, де жінка-поет Сафо навчала молодих дівчат у 5-ому сторіччі до н.е, дав назву жіночій формі гомосексуалізму. Слово "лесбіянка" отримано від цієї назви.

Християнство принесло новий спосіб погляду на сексуальність. Зв'язок з породженням було підкреслено, і похіть була засуджена. Акти гомосексуалізму стали гріховними в тому, що вони порушували порядок створення.

(Кінець цитати з RFSL)

Помітьте, як RFSL, здається, заздрить давньому грецькому суспільству за їх ”добре ставлення до любові між старшими чоловіками й молодшими хлопцями”. Тут ми, очевидно, говоримо про дуже широко розповсюджену педофілію в древній Греції. Відчувається, що RFSL шкодує, що “Християнство принесло новий спосіб погляду на сексуальність”. Вони, здається, жадають епохи, коли хіть і педофілія були нормою.

Християнство, врешті решт, принесло новий світогляд, де була підкреслена цінність кожної людини. Християнство поклало кінець жертві людської плоті у виставах гладіаторів, кінець рабству й кінець можливості старших чоловіків виражати свою “високо оцінену хіть молодим хлопцями”, щоб задовольнити свої власні мерзенні страсті. Жінок почали високо поважати, і загальна повага до людського життя пустила коріння. Суть родини - мама, тато й діти - стала здоровим наріжним каменем суспільства. І сексуальна відданість між чоловіками та дружинами стала бажаною нормою, а не “любов між старшими чоловіками й молодшими хлопцями”, так шанована у древній Греції.

У цій новій християнській цивілізації люди почали цінувати мораль та етику, тому що вони вірили, що будуть одного разу відповідати за свої вчинки перед своїм Творцем. Зважаючи на відповідальність, яку вони показали свїй родині й іншим людям, з якими вони зустрілися в житті. За загальним визнанням, останні 2 000 років не були досконалими. У нас були хрестові походи, темне середньовіччя, рабство й періоди безладдя, сп'яніння й загального морального занепаду. Але таке поводження вважалося недоліком і ніколи не вважалося нормальним або бажаним. Протягом 2 000 років нашої цивілізації наш світогляд, звичайно, було засновано на цінностях, досить сильних, щоб виправити періоди занепаду й розбещеності. Але в наші часи, у Західному світі є драматична зміна, яких не було ніколи раніше.

Кінець Нашої Існуючої Цивілізації?

Тепер ми бачимо, уперше за 2 000 років, як занепад і безладдя звеличуються як дещо приємне й тому бажане. Наприкінці літа я читав в Dagens Nyheter (у перекладі: “Щоденні Новини”), найбільшій щоденній газеті в нашій країні, звернення до їхніх читачів надіслати до газети (для публікації) історії про те, як вони зраджували своєму чоловікові чи дружині протягом літньої відпустки (“hur du varit otrogen på semestern i sommar”). Це подавалося так, ніби читачі головної щоденної газети могли насолоджуватися читанням історій про чудову хіть та незаконний секс. Такі вади завжди існували, але наша цивілізація в цілому ніколи не схвалювала це так, як це робиться сьогодні. Інститут родини, що служив нам так добре протягом 2000 років, тепер руйнується прямо на наших очах. Ми тепер бачимо кінець дуже довгої цивілізації.

В довших перспективах цивілізації ніколи не тривають завжди. Вони прибувають і йдуть. Тому ми не повинні дивуватися. Це походить на коло. Кожна цивілізація починається з варварства, супроводжуваного тиранією. Але тоді закони повинні управляти поведінкою. Спочатку під диктатурою деякого виду, але звідти вона переходить в політичну волю й повагу до людського життя, коли члени суспільства пожинають плоди організованої цивілізації, що заснована на достоїнстві, честі й підтримці одне одного. Але тоді починається жадібність. Супроводжувана лінню й загальним небажанням працювати. Тоді починаються занепад і розпад родини. І це саме те, де ми сьогодні? Розпад нашої цивілізації на нашому шляху до варварства й закриття кола цивілізації.