Nr 3
Чи є гомосексуалісти найчастіше педофілами?

Це питання було піднято обвинувачем у суді над Оке Гріном 19 січня 2005 року в Апеляційному суді у місті Йонгшопінг. Обвинувачувач, Кейл Інгвессон, заявив, що немає ніякого наукового підґрунтя того, що гомосексуалісти є найчастіше педофілами, але, натомість, гетеросексуали, більш імовірно, можуть бути педофілами. Яка нісенітниця!

Правильна відповідь на це запитання повинна бути дуже важливою, зважаючи на суспільний порядок. Якщо гетеросексуали дійсно більш імовірно можуть бути педофілами, з цього випливає, що певні заняття повинні бути збережені для гомосексуалістів. Гомосексуалісти повинні працювати з нашими дітьми в дитячих садках, ходити з хлопчиками-бойскаутами у походи з ночівлею в кемпінгу й т.д., щоб зменшити ймовірність розбещування дітей. Але якщо протилежне є вірним, все, звичайно, повинно бути навпаки.

Я вже представив у головному тексті багато переконливих свідчень того, що будь-який конкретний гомосексуаліст набагато більш імовірно буде педофілом, ніж будь-який конкретний гетеросексуал. Факти - є факти, і це не можна приховувати в марній спробі дотримуватися політичної коректності, якщо ми маємо справу з інтелектуально чесними людьми.

Тут поданий ще один аналіз дуже вичерпних даних. Навіть при тому, що тенденція є дуже очевидною, не зовсім можливо досягти точних чисел з деяких очевидних причин. Оскільки педофілія усе ще є злочином, і самі жертви не знають, як або навіть чи потрібно про неї повідомити поліцію, більша частина випадків педофілії все ще мають місце і навіть не включені до статистики. І коли гвалтівник пійманий, не завжди можливо встановити його (або її, хоча це набагато менш розповсюджене) сексуальну орієнтацію. Особливо в нашому суспільстві політичної коректності проблема не завжди навіть піднімається.

І чоловік, і жінка можуть сексуально розбещувати хлопчика або дівчинку. Отже, можливі чотири комбінації. Дві із чотирьох комбінацій розбещення (жінка, що розбещує хлопчика, та чоловік, що розбещує дівчинку), є гетеросексуальними за природою й тому звичайно їх вчиняють люди з гетеросексуальною "орієнтацією". Так само інші дві (жінка та дівчинка, чоловік і хлопчик) вчиняють люди з гомосексуальною орієнтацією.

Отже, що ж є найбільш поширеним? Гетеросексуальні акти розбещення або гомосексуальні акти розбещення? Досить всебічне дослідження цього предмета проводилося американським Бюро Чесних Статистичних Досліджень у 2000 році, засноване на даних, зібраних між 1991 і 1996 роками в 12 штатах США (Алабама, Колорадо, Айдахо, Іллінойс, Айова, Массачусетс, Мічиган, Північна Дакота, Південна Кароліна, Юта, Вермонт і Вірджинія). Ці штати були частиною НДПЗ (Національне Дослідження Переслідування Злочину), і база даних відома як НСПЗІ (Національна Система Повідомлення, Заснована на Інциденті). Назва дослідження - "Сексуальне зґвалтування Маленьких Дітей, як повідомлено до поліції: Жертва, Інцидент і Особливості Злочинця". Дослідження очолювалося д-ром Ховардом Шнайдером (пос. 11). Допоміжний матеріал також представлено у (пос. 12). 

Нижче подані істотні пункти в дослідженні:

1. З 57 762 злочинців, ідентифікованих жертвою, виклад типу сексуальних нападів є наступним:

насильницьке зґвалтування: 42 %

насильницькі гомосексуальні акти: 8 %

сексуальний напад з об'єктом: 4 %

насильницьке пещення: 45 %

2. Майже всі злочинці, що скоїли сексуальний напад, та про яких було повідомлено поліції, були чоловіками (96 %). Отже, можна припустити, що в 4% жінок був подібний розподіл категорій, як в 96% чоловіків.

Для чоловіків "насильницьке зґвалтування" є гетеросексуальним розбещенням, і "насильницькі гомосексуальні акти " є гомосексуальним розбещенням.

3. Відсотки категорій (у пункті 1) є комбінацією всіх вікових груп. Але якщо ми беремо до уваги тільки випадки сексуальних нападів з жертвами молодшими 18 років (дитяче розбещення), ми дізнаємося (з таблиці 1 повідомлення) наступне:

45.8 % усіх "насильницьких зґвалтувань" припадають на цю вікову групу.

78.8 % усіх "насильницьких гомосексуальних актів" припадають на цю вікову групу.

75.2 % усіх "сексуальних нападів з об'єктом" припадають на цю вікову групу.

83.8 % усіх випадків "насильницького пещення" припадають на цю вікову групу.

Відмітьте, що повні 54.2 % (=100 %-45.8 %) усіх "насильницьких зґвалтувань" вчиняють з жінками від 18 років, у той час як тільки 21.2 % (=100 %-78.8 %) усіх "насильницьких гомосексуальних актів" вчиняють з чоловіками до 18 років. Це звичайно відбиває факт, що жінки усе ще є уразливими для зґвалтування (гетеросексуальний акт) «в роках», в той час як чоловіки можуть фізично захиститися проти нападу набагато краще.

4. Комбінуючи норми інциденту з пункту 3 вище з тими самими з пункту 1 вище, ми знаходимо наступне:

45.8 % x 42 % (з таблиці 1) = 19.2 % всіх сексуальних нападів є "насильницьким зґвалтуванням" дівчат (до 18 років) - тобто гетеросексуальне розбещення.

78.8 % x 8 % (з таблиці 1) = 6.3 % всіх сексуальних нападів є "насильницькими актами гомосексуалізму" щодо хлопчиків (до 18 років) - тобто гомосексуальне розбещення.

75.2 % x 4 % = 3.0 % всіх сексуальних нападів є "нападом з об'єктом" на хлопчиків або дівчаток (до 18 років) - тобто або гетеросексуальне або гомосексуальне розбещення.

83.8 % x 45 % = 37.7 % всіх сексуальних нападів є "насильницьким пещенням" хлопчиків або дівчаток (до 18 років) - тобто або гетеросексуальне або гомосексуальне розбещення.

З статистичної інформації, представленої в повідомленні, неможливо встановити, яка пропорція "сексуального нападу з об'єктом" і "насильницького пещення" вчинена з дівчатками (гетеросексуальні дії) або з хлопчиками (гомосексуальні дії).

Так, давайте розглянемо те, що ми маємо на даний момент: 19.2 % всіх сексуальних нападів є точно випадками гетеросексуального розбещення дітей, і 6.3 % всіх сексуальних нападів є точно випадками гомосексуального розбещення дітей. Це рівняється відношенню 3:1 (=19.2/6.3), що означає, що 1 з 4 (25 %) всіх випадків педофілії (розбещення дітей) вчиняється гомосексуалістами й 75 % - гетеросексуалами. Пропорція гетеросексуалів та гомосексуалістів у населенні в цілому сильно варіює у різних країнах та у різних ерах людської цивілізації. Але статистична база даних була з 1991 до 1996 в 12 штатах США. У цей час було припущено, що 2-3 % населення були гомосексуалістами. Якщо ми використаємо середнє число 2.5 %, то виявимо, що 25 % всіх випадків розбещення дітей були вчинені 2.5 %-ми населення, які є гомосексуалістами. Це – понадпредставлення у 10 разів.

Іншими словами: при використанні цієї методології ми знаходимо, що “статистична середня” людина гомосексуальної орієнтації в 10 разів більш імовірно буде педофілом, ніж “статистична середня” людина гетеросексуальної орієнтації.

Як зазначено вище, цей висновок заснований на порівнянні зафіксованих випадків "насильницького зґвалтування" і "насильницьких актів гомосексуалізму" під час 6-річного періоду (1991-1996) в 12 штатах у США. Результат співзвучний з тим, що було запропоновано великою кількістю інших джерел. Наприклад, перевірте недавнє повідомлення Джона Догерті під назвою "Педофілія більш розповсюджена серед геїв" (пос.38).

Можна завжди сперечатися, наскільки точними є числа. За загальним визнанням, вони залежать від конкретної доступної бази даних і використовуваної методології. Але не може бути ніякого сумніву щодо факту, що гомосексуальні чоловіки, більш імовірно (набагато більш імовірно) є або стануть педофілами, ніж гетеросексуальні чоловіки. Принаймні, не серед інтелектуально чесних дослідників. Свідчення є дуже гнітючим.

Вищезгаданий аналіз і подібні дослідження містять багато чисел і статистики. Числа гарні, щоб продемонструвати грубі факти. Але числа ніколи не можуть передати величезну кількість болі й людських страждань, що стоять за числами. 7 лютого 2005 року, позбавлений духовного сану священник Пол Шенлі був визнаний винним у розбещенні дітей протягом десятиріч під час виконання обов’язків священника у Католицькій церкві. Він одержить довічне тюремне ув'язнення. Усі повинні прочитати історію [пос.39] і довідатися про людське страждання й "пекло на землі", що повинна була пройти одна з його багатьох жертв. І хоробрість, яку продемонструвала жертва, будучи свідком на суді, коли правосуддя, нарешті, здійснилося над Шенлі.

Сьогодні багато груп гомолоббі в усьому світі проводять підготовчу роботу для того, щоб понизити "припустимий вік" для гомосексуальних дій. Викриває правду те, що ми ніколи не чуємо ні про які групи гомолоббі, які намагаються захистити наших дітей від педофілії. Навпаки. Це правда, що є також гетеросексуальні педофіли. Хворі люди. Але ви не знайдете гетеросексуальної групи, що відкрито захищає дії педофілів-гетеросексуалів, так, як робить гомосексуальна Північноамериканська асоціація любові між чоловіками та хлопчиками). Також ви не знайдете гетеросексуальну групу, що бореться за зниження шлюбного віку. І ви не знайдете гетеросексуальну групу, що відправляється у Таїланд святкувати гетеросексуальну феєрію, як робить гей-співтовариство, із їх "Гей Днем", який вони святкують щороку. Таїланд з його ганебним прийняттям дитячої проституції.