Nr 4

Уривки з книги доктора Ніколасіса

Довідник для батьків: як попередити гомосексуалізм– (ПОС.3). 


Політична коректність продовжує заражати всі наші асоціації розумового здоров'я. Щорічна угода 1999 року Американської Психіатричної Асоціації, як планували, повинна була включати дебати з приводу того, чи можна змінити сексуальну орієнтацію через терапію. Але те обговорення було скасовано, коли два із запланованих спікерів пішли, говорячи, що предмет "гомосексуалізму як змінюваного" був занадто політично заангажованим як для наукової зустрічі. Психіатр Джеффрі Сатіновер і я були спочатку запропоновані як члени тієї групи, але психіатри гей-активісти відмовилися брати участь у зборах, якщо Сатіновер або я візьмемо участь у подібній дискусії.

Отже, Ви закінчуєте інститут і вважаєте, що гетеросексуальність є нормою? На все Вам добре, спробуйте висловити свою точку зору, опублікувати свої тези і мати добрі стосунки з Вашими колегами. Краще тримайте подібні свої переконання при собі, або знайдете себе викинутим з суспільного клубу, від якого Ви так намагаєтесь отримати схвалення.

Психологія складається з 'череди незалежних розумів,' як кажуть, всі гучно сповіщають про свою любов до розмаїття, стверджуючи, що ви думаєте точно так, як вони. Чи знають психологи, що в цьому є іронія? Як президент Національної Асоціації Дослідження й Терапії Гомосексуалізму, я недавно набрався хоробрості, коли Президент Американської Психологічної Асоціації (APA), Норін Джонсон видала передову статтю, що висловила жагуче прохання про інтелектуальну свободу. Вона сказала: 'Я є рішучою прихильницею відкритих дебатів в APA, незалежно від обсягу або інтенсивності дебатів. Дебати є здоровими. Розбіжність є здоровою ………. Продуктивна й здорова наука вимагає свободи дослідження і свободу вираження.’

Що мотивувало жагуче твердження Джонсон? На жаль, не занепокоєння людьми, що шукають змін у своїй сексуальній орієнтації. Д-р Джонсон була, фактично, стурбована суспільним шумом, що збентежив асоціацію: APA опублікувала статтю, що стверджувала, що відносини педофілії, на диво часто, залишаються у пам'яті хлопчика, якого розбещують, як позитивні. У відповідь на хвилю суспільної критики асоціація висловила вибачення за статтю. Жагуче прохання д-ра Джонсон щодо наукової свободи були, натомість, на захист права автора обговорювати сприятливу для педофілів точку зору!

Однак, заохочена готовністю Джонсон мати справу з протиріччями, Національна Асоціація Дослідження й Терапії Гомосексуалізму написала і попросила дозволу оголосити про наші наукові зустрічі в публікаціях APA, так само, як роблять гей-організації. (Запити Національної Асоціації Дослідження й Терапії Гомосексуалізму відхилялися в минулому). Результат? Ми одержали відповідь, не від президента APA, а від Клінтона Андерсона, голови Організації Геїв, Лесбіянок, і Двостатевих Проблем. На жаль, Андерсон представляє політично відмінну групу людей – гей-захисників. Він непохитно настроєний проти перспективи Національної Асоціації Дослідження й Терапії Гомосексуалізму щодо гомосексуалізму, і він настійно відхиляє лікування передгомосексуальних дітей. Надсилання листа Національною Асоціацією Дослідження й Терапії Гомосексуалізму до Андерсона походила на надсилання скарги про правоохоронне зловживання до Міської Адміністрації, щоб тільки його відіслали назад поліцейському спеціальному уповноваженому. Звичайно, наш запит відхилили.

Якщо APA дійсно хоче наукової відкритості, то організації як Національна Асоціація Дослідження й Терапії Гомосексуалізму повинні бути запрошені до участі. Наукова свобода вимагає включення тих, хто має відмінне розуміння значення людської сексуальності. Все-таки батькам, які щосили намагаються знайти лікаря, який думає так само, буде цікаво дізнатися, що на момент написання цього тексту двері в APA залишаються, по суті, закритими для альтернативних точок зору.”